Instytut Morski Uniwersytetu Morskiego w Gdyni Zapisz datę! CONNECTING SEAS - Konferencja końcowa projektów BalticLINEs i No...

Zapisz datę! CONNECTING SEAS - Konferencja końcowa projektów BalticLINEs i NorthSEE

W dniach 13-14 lutego 2019 roku w Hamburgu odbędzie się konferencja „Connecting Seas” (3 MSP FORUM) organizowana wspólnie przez projekty NorthSEE (www.northsee.eu) i Baltic LINes (www.balticlines.eu), której celem jest wymiana doświadczeń, wniosków i wyników opracowanych w ramach różnych projektów i inicjatyw europejskich.

Program konferencji obejmuje zagadnienia z zakresu morskiego planowania przestrzennego w regionach Morza Północnego i Bałtyckiego, w szczególności kwestie zapewnienia przestrzeni dla żeglugi, rozwoju energetyki morskiej oraz efektywnej ochrony środowiska.

Konferencja będzie doskonałą okazją do spotkania dla ekspertów reprezentujących poziom rządowy, poszczególne sektory (żeglugi, energetyki i ochrony środowiska), przedstawicieli międzynarodowych organizacji i inicjatyw, organizacji pozarządowych oraz przedstawicieli środowisk naukowych z obydwu regionów.

Więcej informacji, wstępny program konferencji i formularz rejestracyjny są dostępne na stronie www.connectingseas.eu

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

 

Więcej informacji:

Magdalena Matczak

Samodzielna Pracownia Polityki Przestrzennej

Instytut Morski w Gdańsku

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies