Instytut Morski Uniwersytetu Morskiego w Gdyni Konferencja „Porty lokalne – od wizji rozwoju do działania”, 30 czerwca 2...

Konferencja „Porty lokalne – od wizji rozwoju do działania”, 30 czerwca 2010

Konferencja „Porty lokalne – od wizji rozwoju do działania”, 30 czerwca 2010

 

Instytut Morski w Gdańsku zaprasza do wzięcia udziału w konferencji pt.: „Porty lokalne – od wizji rozwoju do działania”, która odbędzie się 30 czerwca 2010 r.  w siedzibie Instytutu Morskiego w Gdańsku, Długi Targ 41/42


Konferencja ma na celu przedstawienie rezultatów badań wykonanych w Instytucie Morskim w ramach projektu zleconego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego  pt.„Strategia aktywizacji nadbałtyckich regionów peryferyjnych wobec zjawiska marginalizacji małych portów w Polsce” oraz dyskusję w gronie przedstawicieli portów i gmin nadmorskich na temat proponowanych rozwiązań.

Z uwagi na fakt, że tradycyjne funkcje portów morskich w portach lokalnych uległy znacznej degradacji, konieczne jest podejmowanie nowych działań i wykorzystanie nowych kierunków rozwojowych. Celem konferencji jest pokazanie najważniejszych możliwości wykorzystania potencjału, jak też strategicznych kierunków rozwoju portów lokalnych oraz przystani położonych na polskim wybrzeżu.

Materiały z badań wzbogacone o wyniki dyskusji zostaną opublikowane i przesłane uczestnikom konferencji.

Zgłoszenia prosimy przesłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 Program konferencji (PDF - 302.2 KB)

 

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies