Instytut Morski Uniwersytetu Morskiego w Gdyni Warsztaty: “Workshop on Development and Implementation Transnational Logistic...

Warsztaty: “Workshop on Development and Implementation Transnational Logistics Center Incubator (TLC Incubator)”

Warsztaty:  “Workshop on Development and Implementation Transnational Logistics Center Incubator (TLC Incubator)”

 

 

Bez tytułu.jpgIInstytut Morski w Gdańsku oraz DGG – Deutsche GVZ Gesellschaft mbH serdecznie zapraszają na warsztaty „Workshop on Development and Implementation Transnational Logistics Center Incubator (TLC Incubator)”. Spotkanie jest organizaowane w ramach konferencji „Transport Week 2012” i odbędzie się 6 marca 2012 r. o godz. 10:30 w Filharmonii Bałtyckiej przy ul. Ołowianka 1 w Gdańsku (sala Jazz Room). Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Warsztaty odbędą się w ramach realizowanego przez Instytut Morski w Gdańsku międzynarodowego projektu BATCo – Bałtyk-Adriatyk Transport Cooperation i dotyczyć będą budowy Inkubatora Transnarodowego Centrum Logistycznego. Rozmowy dotyczące koncepcji przyjęcia przez Pomorskie Centrum Logistyczne oraz Euroteminal Sławków statutu "TLC Incubator" zostały rozpoczęte na początku zeszłego roku.

 

Podczas warsztatów poruszone będą tematy dotyczące roli Centrum Logistycznego w kreowaniu aktywności biznesowej. Będą one miejscem wymiany doświadczeń operatorów logistycznych prowadzących swoją działalność w obszarze korytarza transportowego Bałtyk-Adriatyk.

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy dokonywać do 29 lutego na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Do pobrania:

TLC Incubator Workshop - AgendaF

Marcin Kalinowski, Urszula Kowalczyk

Zakład Ekonomiki i Prawa

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies