Instytut Morski Uniwersytetu Morskiego w Gdyni Nowa Publikacja! „Polskie drogi polityki morskiej. Od wizji do działania”

Nowa Publikacja! „Polskie drogi polityki morskiej. Od wizji do działania”

Zakład Ekonomiki i Prawa Instytutu Morskiego w Gdańsku zaprasza do zapoznania się nową publikacją pt. „Polskie drogi polityki morskiej. Od wizji do działania”.

Książka jako jedna z nielicznych w krajowej literaturze aktualizuje i rozwija praktyczne i teoretyczne zagadnienia polityki morskiej w Polsce. Skierowana jest do odbiorców nie tylko na Wybrzeżu ale również do osób zainteresowanych badaniem problematyki polityki morskiej, praktyków na różnych szczeblach samorządowych, administracji państwowej, praktyki gospodarczej w Polsce a także studentów ekonomii, geografii i gospodarki przestrzennej.

Zamówienia nabycia publikacji w cenie 48 zł można zgłaszać e-mailem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pocztą na adres: Instytut Morski w Gdańsku; ul. Długi Targ 41/42; 80-830 Gdańsk.

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies