Instytut Morski Uniwersytetu Morskiego w Gdyni Konferencja Polish Scientific Networks 30 czerwca - 2 lipca 2016 r. Wrocław, ...

Konferencja Polish Scientific Networks 30 czerwca - 2 lipca 2016 r. Wrocław, Wrocławskie Centrum Badań EIT +

Serdecznie zapraszamy na Konferencję Polish Scientific Networks: Science & Business, organizowaną przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Akademię Młodych Uczonych PAN i Klub Stypendystów Fundacji na rzecz Nauki Polskiej, we współpracy z Wrocławskim Centrum Badań EIT+. To wyjątkowe wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do badaczy zainteresowanych zastosowaniem badań naukowych w praktyce, oraz do firm chcących rozwinąć swoją innowacyjność poprzez współpracę z naukowcami.

Głównym celem konferencji jest dyskusja nad sposobami komercjalizacji wyników badań, oraz pomoc w nawiązaniu współpracy między środowiskiem naukowym a firmami i organizacjami zainteresowanymi tworzeniem i wdrażaniem innowacyjnych technologii.

Pierwsza edycja konferencji PSN zorganizowana została przez AMU PAN, MNiSW i KS FNP w czerwcu 2015 r. Jej celem było zachęcenie Polaków z zagranicy do kontynuowania kariery naukowej w Polsce oraz naukowców z Polski do zaangażowania się w programy współpracy międzynarodowej.

Więcej szczegółowych informacji na stronie:
http://www.nauka.gov.pl/polish-scientific-networks/

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies