Zaproszenie na paradę niepodległości

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników, studentów i doktorantów wraz z rodzinami do udziału w Paradzie Niepodległości w Gdyni.
Parada Niepodległości, która odbędzie się w piątek 11 listopada 2022 roku, rozpocznie się o godz. 12.00.

Zbiórka dla studentów Uniwersytetu Morskiego w Gdyni zaplanowana została na godz.11:00 przy pomniku marszałka Józefa Piłsudskiego (al. Piłsudskiego w Gdyni). Do godz. 11:15 będzie trwało formowanie szyku UMG, by następnie włączyć się do ogólnego szyku Parady. Będziemy przemieszczać się al. Piłsudskiego w kierunku Urzędu Miasta Gdyni. Pracownicy i doktoranci wraz z rodzinami proszeni są o przybycie na godz. 11:30 również pod pomnik marszałka Piłsudskiego - dołączą oni do szyku UMG.

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://umg.edu.pl/aktualnosci/2022/zaproszenie-na-parade-niepodleglosci

a.pragier 23.10.2023