Projekt ”Innowacyjne Centrum zintegrowanych laboratoriów badawczych środowiska morskiego dla przemysłu offshore” na EDU OFFSHORE WIND 14-15 marca 2023

Projekt ”Innowacyjne Centrum zintegrowanych laboratoriów badawczych środowiska morskiego dla przemysłu offshore” został zaprezentowany podczas I Edukacyjnych Targów Kariery EDU OFFSHORE WIND, które odbyły się w dniach 14-15 marca 2023 roku w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym AMBEREXPO w Gdańsku.

Na stoisku Uniwersytetu Morskiego w Gdyni można było obejrzeć film promujący projekt, dostępne były ulotki informacyjne oraz roll-up projektu. W Targach uczestniczyło ponad 5000 młodzieży z pomorskich szkół ponadpodstawowych, ponad 70 wystawców z Polski oraz zagranicy, w tym deweloperzy, inwestorzy, największe pomorskie uczelnie oraz instytucje badawcze.

a.pragier 15.03.2023